Jeugdtoernooien

Hier zie je een overzicht van de jeugdtoernooien in de regio en landelijk (onder voorbehoud). De meeste toernooien, waaronder de toernooien van het Regionaal Jeugdcircuit (RJC), zijn ingedeeld op competitieniveau, waardoor het voor vrijwel iedereen mogelijk is om op zijn/haar eigen niveau te spelen. Het eindtoernooi van het Regionaal Jeugd Circuit wordt in onze eigen VELO hal gespeeld.

Voor meer informatie kijk op: http://www.badminton.nl/kalender

Aanmelden kan via http://badmintonnederland.toernooi.nl/ of http://www.toernooi.nl

Werkwijze aanmelden/inschrijven: klik hier

 

RJC DKC toernooi 
Speeldag(en): september 
Locatie: Den Haag
Categorieën: U11 t/m U19

RJC MIX toernooi
Speeldag(en): oktober 
Locatie: Naaldwijk
Categorieën: U11 t/m U19

Garage Wilgenlaan Jeugd Toernooi Jeugdtoernooi
Speeldag: oktober 
Locatie: Berkel en Rodenrijs
Categorieën: U11 t/m U19

RJC Delft toernooi
Speeldag(en): november 
Locatie: Spijkenisse
Categorieën: U11 t/m U19

RJC BCRS toernooi
Speeldag(en): december 
Locatie: Spijkenisse
Categorieën: U11 t/m U19

Jeugdtoernooi BC Schijndel
Speeldag(en): 27 december 
Locatie: Schijndel
Categorieën: U11 t/m U17

Carlton International Youth Tournament
Speeldag(en): 28 en 29 december 
Locatie: Hoensbroek
Categorieën: U11 t/m U19

RJC The Flying Shuttle    
Speeldag(en): januari  
Locatie: Barendrecht
Categorieën: U11 t/m U19

BBV PIP Garage Wilgenlaan Jeugdtoernooi
Speeldag(en):  januari
Locatie: Berkel en Rodenrijs
Categorieën: S t/m U19

Bergambacht Jeugd Open
Speeldag(en):  januari
Locatie: Bergambacht
Categorieën: J1 t/m J7

Regio Juniorenkampioenschappen Zuid-West
Speeldag(en): februari
Locatie: Spijkenisse
Categorieën: U9 t/m U19

RJC VELO Finale Toernooi
Speeldag(en): februari
Locatie: Wateringen
Categorieën: U11 t/m U19

Junior Master Hoornse BV
Speeldag(en):  maart
Locatie: Hoorn
Categorieën: U11 t/m U17

Junior Master BC Drachten
Speeldag(en): maart
Locatie: Drachten
Categorieën: U11 t/m U17

Junior Master Almere
Speeldag(en): maart
Locatie: Almere
Categorieën: U11 t/m U17

Junior Master ELO United
Speeldag(en): april
Locatie: Hengelo
Categorieën: U11 t/m U17

Junior Master BCRS
Speeldag(en): april
Locatie: Spijkenisse
Categorieën: U11 t/m U17

Rabobank Venlo Junior Master Gulicktoernooi
Speeldag(en): april
Locatie: Tegelen
Categorieën: U11 t/m U17

Junior Master BECA 2000
Speeldag(en):  mei
Locatie: Arnhem
Categorieën: U11 t/m U17

BC Tilburg Junior Masters
Speeldag(en): mei
Locatie: Tilburg
Categorieën: U11 t/m U17

Conquesto Jeugdtoernooi
Speeldag(en):  juni
Locatie: Zoetermeer
Categorieën: U11 t/m U19

Velo Clubtoernooi
Speeldag(en):  juni
Locatie: Wateringen
Categorieën: alle leeftijden